Fullcheck Nedir?

Fullcheck yeni hizmet anlayışıyla artık klasik analiz programlarından çok daha fazlası. Yeni Fullcheck, “Yağlar ve Sıvılar” ile ilgili işletme maliyetlerini düşürmeye ve üretim proseslerini iyileştirmeye yönelik, çeşitli uygulamaları içeren bir platform olarak yeniden tasarlandı. İhtiyacınıza göre Fullcheck LAB ve Fullcheck CPM olarak iki ayrı program üzerinden işletmenize özel çözümlerden faydalanabileceksiniz.

Fullcheck E-Broşür uygulamasını çalıştır.

Fullcheck sitesine gitmek için tıklayınız.

Fullcheck LAB

Fullcheck LAB ile işletmenizin faaliyet alanına göre kişiselleştirilmiş testler ve değerlendirme algoritmalarını kullanarak, en uygun analiz hizmetlerinden yararlanır, kritik ekipmanlarınızın durumu hakkında bilgi sahibi olur, trend analizleriyle değişiklikleri takip eder ve uzman yorumlarıyla ekipmanlarınızdan en üst düzeyde performans alma şansına sahip olursunuz.

 • Kullanıcı Dostu: Çoklu veri girişi, çoklu onay, kullanıcı rol bazlı sayfa tasarımı, performans uyarı sistemi, filtreleme, gruplama, fotoğraf, grafik, dosya ekleyebilme özellikleriyle kulanım kolaylığı sağlayan yeni tasarım.
 • Mobil Uyum: “Responsive” tasarım özelliği sayesinde cep telefonu veya tablet üzerinden kullanım kolaylığı.
 • Dinamik Raporlama: Numune Durum Analizi, Ekipman Durum Analizi, Trend Analizi gibi raporları, seçilen tarih aralığına göre hızlı bir şekilde oluşturabilme.
 • Hızlı İşlem: Numune etiketleri üzerinde bulunan QR kod sistemi sayesinde kolay ve hızlı kayıt oluşturarak daha erken analiz sonucu alma.
 • Uzmanlık: Türkak onaylı TS-EN ISO IEC 17025 Deney Laboratuvarı Yeterlilik Belgesi’ne sahip laboratuvarlarda yapılan ve alanında uzman mühendisler tarafından yorumlanan analiz raporları.
 • EN: İngilizce kullanım seçeneği.

Fullcheck CPM

Fullcheck CPM ile işletmenizde kullanılan “Yağlar ve Sıvılar” ile ilgili tüm bakım süreçlerini kapsayacak şekilde, size özel tasarlanmış bir saha yönetim programına sahip olursunuz. İşletmenizin koruyucu bakım veya kestirimci bakım hedeflerine ulaşmasında, yağ kaynaklı arızaların ve duruşların en aza indirilmesinde, yağ sarfiyatlarının azaltılması ve yağ kayıplarının önlenmesinde ve böylece toplam işletme maliyetlerinin düşürülmesinde Fullcheck CPM en önemli yardımcınız olur.

 • KPI Takibi: Sarfiyat, Toplam Maliyet, Makine Başı Maliyet, Ürün Performansı, Süreç Performansı gibi göstergelerin (KPI), işletmeye özel tasarlanmış saha yönetim programı ile takibi sayesinde işletmelerin güvenlik, mevzuatlara uyum, toplam kalite, verimlilik gibi hedeflerine ulaşabilmesine katkıda bulunma.
 • Kestirimci Bakım: Yağ kaynaklı arızaların önceden tespit edilmesi sayesinde bakım önceliklerinin belirlenmesini, plansız duruşların en aza indirilmesini, böylece işçilik ve yedek parça maliyetlerinin aşağı çekilmesini sağlama.
 • Stok Yönetimi: Anlık stok ve sarfiyat takibinin yapılaması sayesinde yağ kaçaklarının tespit edilmesi ve stok maliyetinin en aza indirilmesi.
 • İzlenebilirlik: İşletmeye özel günlük, haftalık, aylık ve yıllık iş planlarının sistematik takibi sayesinde iş gücü etkinliğinin artırılması, iş akışlarının iyileştirilmesi.
 • Acil Önlem Planı: Yerinde ve etkili takip sistemi sayesinde, acil durumlar karşısında hızlı ve etkili düzeltici aksiyon alınmasını sağlayarak yaşanması muhtemel büyük sorunların ve kayıpların önüne geçme.
 • Eğitim: Düzenli ve sürekli eğitimler sayesinde teknolojik gelişmelerden, yeni uygulamalardan, yeni geliştirilen ürünlerden, en iyi uygulama örneklerinden bilgi sahibi olma.
 • Toplantı: Sistem üzerinden belirlenecek periyodik toplantılarda süreç, sarfiyat, maliyet, ürün performansı raporları üzerinden yapılan değerlendirmelerle sürekli iyileştirme çalışmalarını hayata geçirme.