Madeni Yağ Sektörünün Yenilikçi Lideri

Özel olarak tasarlanan şişesi ile yurt içi ve yurt dışından bir çok ödül alan Full Serisi Motor Yağları, yeniden geliştirilen formülleri ile de modern otomotiv endüstrisinin üstün ve yüksek performanslı araçlarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu nedenle de OPET FUCHS tarafından üretilen Full Serisi motor yağlarına, bugün Mercedes Benz, MAN, VOLVO, Ford gibi otomobil üreticileri onay veriyor. Her zaman "sürekli gelişim ve değişim ilkesi" ile hareket eden OPET FUCHS, pazar beklentilerine uygun ürünlerini, kullanım alanlarını ve bu ürünlerin karşıladığı performans seviyelerini sergilediği kataloğunu, otomotiv ve endüstriyel yağa ihtiyaç duyulan her alanda kullanıma sunuyor.

FULLTECH

Hız ve Güç Tutkunlarına Yüksek Performans

Hızı, performansı, heyecanı içinde hisseden, aracın her parçasına ayrı önem veren ve her kilometrede performansını bir adım ileri taşımayı hedefleyenlere gözü yükseklerde bir motor yağı: Opet Fulltech...

Opet Fulltech, yüksek kaliteli baz yağlar ve ileri katık teknolojisinin özel karışımı ile geliştirilmiş, en zor yol ve sürüş koşulları altında bile üstün performans gösterir. Özel formülü sayesinde soğukta kolay çalışma, aşınmaya karşı mükemmel koruma, uzun servis ömrü ve yakıt ekonomisi sağlar.

FULLMAX

Aracınızın Motorunda Maksimum Koruma

Aracını seven, ona önem veren, erken yaşlanmasını istemeyenlere uzun-zorlu yollarda ve şehir içinde maksimum koruma sağlayacak her zaman onların yanında olacak bir motor yağı: Opet Fullmax...

Aracınız, dur-kalkın sık olduğu şehir trafiğinde daha çok yıpranır. Sıkça gaz-fren yapmak aracınızın motorunu zorlar, gereğinden fazla ısınmasına sebep olur. Bu da motorunuzun parçalarını hızla aşındırır ve ömrünü kısaltır.

Opet fullmax, yüksek kaliteli baz yağlar ve ileri katık teknolojisinin özel karışımı ile geliştirilmiştir. Uzun ve zorlu yollarda ve şehir içi trafiğinde dur-kalklar esnasında motoru aşınmalardan korur.

Özel formülü sayesinde yüksek sıcaklıklarda ve dur-kalk sırasında oluşan depozit ve çamurlaşmaları önleyerek motorun temiz kalmasını sağlar.

FULLLIFE

Dört Mevsim Eşsiz Yağlama

Araçların yaşı büyüdükçe ihtiyaç duyduğu bakım artar. Araçlardan uzun seneler verim almak, sürtünmeye bağlı problemler yaşamamak ve motorun ilk günkü performansını sürdürebilmek isteyenlere, kaliteli ve hesaplı çözümler sunan bir motor yağı: Fulllife...

Opet Fulllife, kaliteli baz yağlar ve özel katıklar ile formüle edilmiştir, motor servis ömrü boyunca optimum koruma sağlar. Formülü sayesinde 4 mevsim eşsiz yağlama özelliği ile yıpranmış motorlar için uygundur.

FULLPRO

Ticari Filolar ve İşletmelere Yüksek Koruma, Full Destek

Opet Fuchs Madeni Yağlardan filolar ve işletmeler için yepyeni ve çok güçlü bir teklif: Opet Fullpro...

Opet Fullpro, önde gelen oem* üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, yüksek kaliteli baz yağlar ve ileri katık teknolojisinin özel karışımı ile formüle edilmiş olup, üstün özellikleri, oem üreticilerinin araçlarında en zor şartlar altında test edilmiş ve onaylanmıştır.

Geniş ve çeşitli makina parkına sahip kullanıcılar için özellikle tavsiye edilir.

Yüksek koruma özelliği ile araçlardan daha uzun süre ilk gün performansı alınmasını sağlar. Motorun gerekli her noktasına ihtiyacı olan desteği veren Opet Fullpro, araç performansını artırırken sürtünmeden kaynaklanan büyük arızaları engeller. ekonomik ve sorunsuz yolculuk sağlar.

Böylece ticaret Opet Fullpro ile daha kârlı, sizin de kafanız hep rahat olur.

* Original Equipment Manufacturer (Orijinal Ekipman Üreticisi)

FULLMASTER

Uzun Yolların Ustalarına Güç, Performans ve Yüksek Koruma

Toprakla, yükle boğuşan ağır ticari araçlara, uzun yolların zorluklarına karşı savaşan tüm şoförlere yepyeni bir yol dostu: Fullmaster...

Ağır şartlar altında çalışmakta olan motorun basıncını düşürmeden motoru koruyan, güç ve performansını artıran Fullmaster, sağladığı üstün dayanıklılık ile yükü ağır, yolu uzun olan tüm şoförlerin öncelikli tercihi olacak.

Fullmaster tüm ağır dizel araçlar ve iş makinelerinin gereksinim duyduğu yağlama, koruma ve performans ihtiyacını karşılayabilen geniş ürün yelpazesi ile her bütçeye uygun çözümler sunar.